ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה

ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה

ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה – כל המידע היעיל

ניקוי רגיל של חלונות, יגרום תמיד הצטברות של אבנית על השמשות. האבנית, גורמת לזכוכית להיראות עכורה וגם מחלישה אותה. שימוש עם סבון ומגב לזכוכית יגרמו לחשמל סטאטי והידבקות של לכלוך ואבק על הזכוכית. השיטה החדשה מונעת את כל האופציות הללו ושומרת על ניקיון לאורך זמן במינימום השקעה של זמן וכסף. היום הטכנולוגיה התקדמה ובעלי משרדים בבניינים גבוהים, נאלצו לוותר לפני שנים רבות על חלונות מצוחצחים והיום, בגלל הטכנולוגיה המפותחת ועובדים ברישיון בגובה אשר מיומנים בנושא של ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה.

בשיטה זו, משתמשים במערכת שמפיקה מים ללא מלחים. למערכת זו, ישנן עלויות נמוכות אשר מפחיתות את ההוצאות לבעלי המשרדים. מערכת הבנויה על אוסמוזה הפוכה, כוללת משאבות לחץ גבוה אשר מתמודדות עם כל סוגי הלכלוך, האבק והכתמים אשר נדבקים לחלונות.

היום בשיטת ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה, העובדים בטוחים יותר כאשר הם מנקים את החלונות, היות ועד לפני זמן לא רק, ניקוי חלונות בקומות גבוהות, התבצע רק באמצעות סנפלינג כאשר שיטה זו,סיכנה את העובדים. היום ניתן לנקות חלונות באמצעות שיטת אוסמוזה הפוכה, כאשר העובדים נמצאים על הקרקע ומנקים את החלונות באמצעות מוט טלסקופי.

מדוע בעלי משרדים מעדיפים לנקות את חלונותיהם באמצעות שיטת אוסמוזה הפוכה?

כאשר העובדים מגיעים למשרד מצוחצח עם חלונות מבהיקים ושקופים להפליא, תפוקת העבודה שלהם רק עולה, מה שמשתלם לבעלי המשרדים. ניקיון זה, מתאפשר רק באמצעות ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה כאשר התוצאות נשמרות לזמן רב. גם האורחים המגיעים למשרדים, כמו למשל בעלי עסקים אחרים אשר מגיעים לבצע עסקאות שונות, מתרשמים מהניקיון של החלונות, מה שמותיר רושם טוב ומראה על חברה רצינית, אשר דואגת לניקיון משרדיה ומתחזקת אותו באופן מושלם. ניתן לקרוא על ניקוי חלונות לעסקים.

שיטת ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה, מתאימה מאוד למזג האוויר הים תיכוני השורר בישראל. באמצעות מערכת אוסמוזה הפוכה, אפשר יהיה להגן על חלונות מבלאי ושחיקה, שיטה זו, מונעת הצטברות של עובש בגלל הלחות הרבה הקיימת בארץ וכן, בשל כתמי השמש הקופחת במיוחד בחודשי האביב והקיץ הארוך. שיטה זו, מסייעת לניקיון מושלם של חלונות בגובה.

היתרונות של ניקיון חלונות בגובה בשיטת אוסמוזה הפוכה

כאשר משתמשים בשיטת ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה, היתרון הרב הוא חיסכון בכסף והכוונה היא להחלפת חלונות בגלל ההצטברות של האבנית עם השנים, אשר גורמת לנזק בלתי הפיך ואין מנוס, כי אם להחליף את החלונות מה שיעלה הרבה מאוד כסף. זה ידוע, כי המים בישראל נחשבים למים קשים, היות והם מלאים באבנית. למערכת של אוסמוזה הפוכה ישנם יתרונות רבים שרבים מכירים ואינם מתעלמים מהם. ניקוי באוסמוזה הפוכה, הינה שיטה שרק הוכיחה את עצמה כשאר ישנם 4 שלבים לסינון המים מאבנית ושאר כימיקלים. השלב הראשון, הינו הפילטר לניקוי המשקעים, פילטר פחם ,השלב השני ממבראנה לאוסמוזה הפוכה והשלב הרביעי הינו שרף מחליף יונים. מערכת זו, יודעת לנקרות היטב את הלכלוך הקשה ביותר ואין צורך כאמור, לטפס באמצעות סנפלינג וכן, החיסכון הינו גם בזמן מפני ששיטה יעילה זו , היא גם מהירה.

אחת מהחברות הבולטות אשר מצמחות בניקיון חלונות ע”י אוסמוזה הפוכה, הינה חברת קרן שמש, אשר עוסקת שנים בכל הפתרונות בגובה, כשאר השירות הבולט בחברה, הינו ניקיון חלונות בגובה, פתרונות לאיטום בגובה – “איטום בסנפלינג” ותיקון חיצוני של בנייני רבי קומות. החברה עומדת בזמנים ומעניקה שירות בפריסה ארצית. העבודה נעשית במקצועיות אחריות והשירות אדיב.

webon
About webon
Call Now Button דילוג לתוכן