ניקוי חלונות לבתים פרטיים

ניקוי חלונות לבתים פרטיים | ניקוי תריסים

קרן שמש מספקת שירותי ניקוי גם למגזר הפרטי – בתים פרטיים, קוטג’ים, דירות מגורים. החברה בעלת נסיון רב והתמחות בניקוי חלונות לבתים פרטיים ודירות, ניקוי תריסים, ניקוי צלונים, ניקוי רפרפות ומסילות. בנוסף מספקת קרן שמש שירות הרחקת יונים. והכל תוך הקפדה על שירות אדיב, יסודי ומקצועי  עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח. שירותי הנקיון לבתים פרטיים כוללים:

  • ניקוי חלונות יסודי בכל גובה
  • ניקוי מעטפת הבית, כולל ניקוי שביל גישה, וחומות באמצעות שטיפה בלחץ.
  • התמחות ייחודתית בניקוי רפרפות באמצעות ציוד חדיש.
  • ביצוע שירותי ניקוי ואחזקה שוטפים – תקופתיים, או חד פעמיים.

לקרן שמש מאות לקוחות מרוצים גם מהמגזר הפרטי וגם מהמגזר העסקי.

אנו מקפידים על שירות אישי ועל מחירים אטרקטיביים ומשתלמים.

לפרטים נוספים וליעוץ ללא התחייבות התקשרו 050-9393031 או הקליקו כאן וצרו קשר במייל

הרחקת יונים בשיטות מתקדמות – יונה היא ציפור חביבה שכולם אוהבים, אבל לא על אדן החלון שלנו או המרפסת…

אם גם אתם סובלים מהלכלוך והכנימות שהיונים מותירות ומביאות עימן, לנו יש פיתרון מתקדם שאינו פוגע בשלומן של היונים. צרו איתנו קשר ונספר לכם יותר.

ניקוי חלונות קרן שמש

ניקוי חלונות בבתים פרטיים לבד או ע"י בעל מקצוע

מה נדרש על מנת לנקות חלונות בהצלחה? מה ההבדל בין ניקוי חלונות בבית ולעומת ניקוי השמשות במשרד? וכיצד מנקים חלונות של דירות בקומות גבוהות?

חלונות הם חלק חשוב מהבית – ולכן גם אותם צריך לנקות. מעבר לכך, אף שהחלונות הם הראשונים לספוג את הפיח, הזיהום והלכלוך והניקיון שלהם חשוב גם בערים צפופות וגם במושבים מרווחים – רובנו לא מנקים אותם בתדירות הרצויה. מדוע?

ובכן, רוב בעלי הבתים לא יכולים לנקות לבד את החלונות כי אין להם גישה לחלק החיצוני. יתרה מזאת, הניקיון של החלונות מחייב שימוש בציוד מתקדם וחומרי ניקיון מיוחדים להסרת לכלוך מזגוגיות, ניסיון ויכולת לבצע את העבודה בבטחה.

פותחים עבורך חלון לניקיון

קרן שמש מתמחה בניקוי חלונות ומזמינה אותך להצטרף למשפחת לקוחותינו, שהנם בעלי בתים פרטיים ודירות שנהנים מהשירות המקצועי שלנו. יש לנו צוות מקצועי, ציוד משוכלל ומקצועי לניקוי כל סוגי החלונות ולרשותנו האישורים המתאימים לביצוע ניקוי חלונות בגובה. כמו כן, יש לנו הצעות משתלמות עבור ניקוי תריסים או על ניקוי חלונות לדירות שבשימוש, או שעומדות למכירה או להשכרה.

מאפיינים של ניקוי חלונות בבתים

כשמדובר על ניקוי חלונות בבתים יש להציב את צרכי המשפחה בראש סדר העדיפויות. בניגוד למשרדים שבהם השיקול הוא בעיקר כלכלי ומסחרי, בבתים פרטיים יש משמעות למשך הזמן שנמשכות עבודות הניקיון ולפגיעה הפוטנציאלית בשגרה. לפיכך, הפתרון המתאים עבור בתים פרטיים הוא לבצע את שירותי הניקיון של החלונות או התריסים רק מול חברה שמתחייבת לעמידה בלוח זמנים.

סוגים של שירותי ניקוי חלונות בבתים פרטיים

גם בתוך הקטגוריה הספציפית של ניקיון חלונות לבתים יש הבדלים בין השירותים. ראשית, ניתן לתאם ניקוי חלונות בדירות חדשות ולדאוג שהדיירים יקבלו את המפתח מהקבלן רק לאחר שהעבודה מסתיימת. מנגד, אפשר להזמין שירותי ניקיון לדירות קיימות שעומדות להימכר או להיות מושכרות. במקרים כאלה, חשוב לדאוג לניקיון יסודי שישביח את ערך הנכס. כמו כן, קיימת אפשרות של ניקוי חלונות בגובה.

כך מבצעים ניקוי חלונות בגובה

דירות בקומות גבוהות או בתים פרטיים עם שניים ושלושה מפלסים מחייבים הקצאת צוות מיוחד לטובת ניקוי חלונות. הצוות שמבצע את עבודות הניקיון בגובה עובר הסמכה ומחזיק באישורים מטעם משרד התמ”ת והגופים הרלוונטיים. יתרה על כך, את עבודות הגובה שמטרתן לנקות את החלונות צריך לפעמים לבצע עם ציוד סנפלינג.

ניקיון בגובה לפי התחשבות בתנאי השטח

כדאי לבעלי דירות בקומות גבוהות של בנייני מגורים משותפים להתחשב בתנאי השטח לצורך ניקיון של החלונות. כחלק מההתחשבות בתנאי השטח, בוחרים את ציוד הסנפלינג המתאים ואת חומרי הניקיון היעילים ביותר. לבסוף, חשוב להשתמש בשיטת הסנפלינג רק לפי נתוני הבניין ותוך הצבת הבטיחות בראש סדר העדיפויות.

הבית שלך כבר לא ייראה אותו דבר

בקרן שמש עובדים עם כל הביטוחים הנדרשים כדי לבצע עבודות בגובה. מנויים שנתיים מקבלים אצלנו הטבות – ובשביל לתאם ניקוי חלונות בבתים פרטיים כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו כעת.

webon
About webon
Call Now Button דילוג לתוכן