ניקוי חלונות בסנפלינג

ניקוי חלונות בסנפלינג

כאשר מעוניינים לנקות כל פינה בחלונות המותקנים בבניינים גבוהים, יש לבצע ניקוי חלונות בסנפלינג. היום ניתן לראות במבנים רבים אנשי מקצוע בעלי רישיון עבודה בגובה, המנקים חלונות של בנייני משרדים או בנייני מגורים ברחבי הערים הגדולות בארץ.  יש להיות מיומן ומקצועי, שכן, עבודה זו דורשת מיומנות רבה, ציוד בטיחותי וביטוח מתאים לעובדים בגובה המנקים את חלונות המבנים הגבוהים או גורדי השחקים הרבים. ניתן למצוא שיטות שונות של ניקוי חלונות בגובה, למשל באמצעות במות הרמה, אך גם שם, יש לדאוג כי העובד יהיה קשור לרתמה שתמנע ממנו נפילה חלילה.

כל מהנה ציבורי או פרטי, דורש ניקיון של חלונות, היות ומדובר בחזית של כל מבנה, כך שעל מנת שלא ייראה מוזנח, יש לבצע בו ניקוי חלונות בסנפלינג. קומות של בנייני מגורים, בנייני משרדים, מפעלים, בתים פרטיים בני שתי קומות ועוד.ישנן חברות רבות העוסקות בעבודה בגובה, כאשר הן מתאימות את הציוד המתאים בהתאם לנתוני המבנים.

כיצד מתבצעת עבודת ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג?

בפועל, עבודת ניקוי חלונות בסנפלינג, מתבצעת ומתוכננת על פי סוג המבנה. ישנם מבנים שהעובדים עולים באמצעות במות הרמה או באמצעות מתקני הרמה מיוחדים ורק אז באמצעות ציוד סנפלינג מיוחד ורתמות, הם משתלשלים באמצעות החבלים לכוון החלונות שעליהם לנקות. ניתן להסיר כתמים מהחלונות, פיח ואבק ושטיפה מלאה של החלונות בעת הצורך. החבלים והרצועות בציוד הסנפלינג, מותאמים לעובדים, על פי מבנה גופם ומשקלם של העובדים בגובה, כך שתהיה אפשרות מרבית להגן עליהם מעבודה מסוכנת זו. הגולש, יוכל להגיע באופן נוח לכל נקודה בחלונות ולכל גובה ולבצע ניקוי אבנית מהחלונות, אבק ופיח.

ניקוי חיצוני של חלונות המותקנים בבניינים גבוהים במיוחד, יכול להתבצע בשל מספר סיבות, אם בסיום בניה של בניין חדש המלא מאבק הבנייה, במבנה קיים או ישן בשל תנאי הסביבה שגורמים לכלוך רב על החלונות של המבנה. ניקוי חלונות בסנפלינג, יש להזמין מחברה וותיקה ומוכרת, אשר מחזיקה בצוותים רבים ומקצועיים שעברו הכשרה, הם בעלי ניסיון רב שנים ובעלי רישיון לעבודה בגובה.

ממי מומלץ להזמין ניקוי חלונות בגובה?

כשאר אתם מחפשים חברה שמתמחה עם ניקוי חלונות בסנפלינג, הזמינו את העובדים מחברה וותיקה שהיא בעלת שם ומוניטין כזאת אשר מעסיקה עובדים רק עם רישיון בגובה מטעם משרד התמ”ת וכן מבטחת את עובדיה בביטוח מיוחד לעבודה זו המצריכה סיכון רב. אחת מהחברות המובילות בתחום זה, הינה חברת קרן שמש, אשר עוסקת בתחום עבודות בגובה מזה 10 שנים. לחברה צוותים מקצועיים העובדים בכל רחבי הארץ. העבודות המתבצעות בגובה הינן בתחום האיטום בגובה וניקוי חלונות בגובה באמצעות ציוד סנפלינג.  החברה מבטחת את עובדיה, דואגת לבטיחותם וכן, בכל פרויקט של ניקוי חלונות בגובה, מוצמד לצוות מפקח עבודה שיפקח על מהלך עבודה תקין.

 

webon
About webon
Call Now Button דילוג לתוכן